_number8_@lemmy.world to Mildly Infuriating@lemmy.worldEnglish · 2 years agoMaybe this isn't proper shopping but $18.50 for four veggie burgers, buns, and danish seems like a lotlemmy.worldimagemessage-square188fedilinkarrow-up1387arrow-down1110
arrow-up1277arrow-down1imageMaybe this isn't proper shopping but $18.50 for four veggie burgers, buns, and danish seems like a lotlemmy.world_number8_@lemmy.world to Mildly Infuriating@lemmy.worldEnglish · 2 years agomessage-square188fedilink
minus-squarepixxelkick@lemmy.worldlinkfedilinkEnglisharrow-up3arrow-down2·2 years agoThe biggest saving would actually be the buns I would bet. You could make your own 8 burger buns for like 10 cents.
The biggest saving would actually be the buns I would bet.
You could make your own 8 burger buns for like 10 cents.